8.22 Інформування про важливі події

Navigation:  Головний зміст > 8 Робота зі звітами, податковими та акцизними накладними >

8.22 Інформування про важливі події

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

В програмі наявна функція інформування користувача про важливі події, такі як: відсутність квитанції на відправлений звіт через встановлений час з моменту його відправки, зміна статусу звіту в результаті отриманні квитанції, отримання документа з сервісу обміну документами «Арт-Офіс».

Виконайте наступні дії, щоб встановити налаштування в утиліті для адміністрування (файл ArtZvitTerminalConfig.exe в каталозі програми):

1-7_img364

Рис. 8.22.1. Вкладення Інформування в утиліті для адміністрування

Оберіть  вкладення Інформування (Рис. 8.22.1) та встановіть позначки для пунктів, згідно яких програма буде інформувати користувача. У вкладення Інформування наявні наступні пункти:

1.Відсутність квитанцій для відправлених звітів (п. 1. Рис. 8.22.1) - у разі встановлення даної позначки програма буде повідомляти про відсутність квитанцій на відправлені звіти. По замовчуванню встановлено 24 години;

2.Зміна стану звітів за квитанціями (п. 2. Рис. 8.22.1) - у разі встановлення даної позначки програма буде повідомляти про отримання квитанцій та зміну статусу звіту за результатами змісту квитанції.

3.Отримання документів Арт-Офіс (п. 3. Рис. 8.22.1) - у разі встановлення даної позначки програма буде повідомляти про отримання нового документу від контрагента, який було створено та надіслано через Арт-Офіс.

Після встановлення налаштувань необхідно натиснути кнопку [Зберегти] (п. 4. Рис. 8.22.1).

Після встановлення вище вказаних налаштувань необхідно перейти в програмі на вкладення Інформування за допомогою відповідної іконки або пункту меню Вікна → Інформування (Рис. 8.22.2).

1-7_img365

Рис. 8.22.2. Відображення вкладення Інформація

У вкладенні є можливість відображати важливі повідомлення як для усіх підприємств, так і для обраного (п. 1. Рис. 8.22.2). Фільтр дозволяє відфільтрувати інформацію по тексту, присутньому у повідомленні (п. 2. Рис. 8.22.2).

У робочій частині вкладення відображені всі важливі повідомлення (п. 3. Рис. 8.22.2).

Повідомлення можна відображати за поточний день (сьогодні), останній тиждень, останній місяць.

При втановленні позначки «Лише непрочитані» на вкладенні будуть відображатися лише непрочитані повідомлення (повідомлення стає прочитаним, якщо на нього переноситься фокус).

Кнопка [Оновити] оновлює список важливих повідомлень.

По подвійному кліку миші на повідомленні програма відкриває відповідний звіт. Також за допомогою контекстного меню (викликається за допомогою правої кнопки миші) є можливість виконувати наступні дії (Рис. 8.22.3):

1-7_img366

Рис. 8.22.3. Контекстне меню

1.Відкрити звіт. Відкриває відповідний звіт.

2.Перейти до звіту. Переключає на список звітів та фокусується на звіті.

3.Переглянути квитанції. Відкриває квитанції які надійшли до звіту.

4.Відправити повторно. Повторно відправляє звіт (пункт активний тільки для повідомлень про неотримані квитанції).