7.4.1 Загальні вимоги до налаштування термінальної версії програми

Navigation:  Головний зміст > 7 Термінальна конфігурація програми > 7.4 Налаштування параметрів доступу до термінальної версії за допомогою Утиліти >

7.4.1 Загальні вимоги до налаштування термінальної версії програми

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Утиліта призначена для ОБМЕЖЕННЯ прав доступу  користувачів до термінальної версії програми. В Утиліті додаються користувачі з каталогу MS Active Directory і для кожного з них налаштовуються параметри доступу шляхом присвоєння ролей.

Кожна роль регламентує доступ до тих чи інших ресурсів програми.

Наприклад, бухгалтеру, який займається нарахуванням заробітної плати, присвоюється роль, яка дозволяє йому працювати в межах своїх посадових компетенцій при створенні/підписання/відправці звітності. При цьому обмежується його доступ до роботи зі звітністю по ПДВ та ін.

Ролі гнучко налаштовуються під індивідуальні потреби конкретного користувача та підприємства в цілому. За замовчуванням в Утиліті є типові ролі, які можуть використовуватися на підприємстві.

У верхній частині вікна Утиліти відображається інформативний блок Тип бази даних, який призначений для відображення типу бази даних SQLite або MS SQL, що використовується в термінальній версії програми «Арт Звіт Pro» (Рис. 7.4.1.1).

1-7_img313

Рис. 7.4.1.1. Відображення типу бази даних, що використовується