8.20.3 Автоматизація імпорту звітів до програми

Navigation:  Головний зміст > 8 Робота зі звітами, податковими та акцизними накладними > 8.20 Імпорт звітів >

8.20.3 Автоматизація імпорту звітів до програми

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Для автоматизованої передаxі документів з облікової системи "1С:Підприємництво" в Арт-Звіт Pro існують такі варіанти автоматизації:

oУтиліта для пакетного вивантаження ПН/РК з 1С в Арт-Звіт Pro, яка дозволяє масово імпортувати ПН/РК. Для імпорту необхідно відкрити файл з 1С з назвою ПакетнаяВыгрузкаНалоговыхНакладныхВАртЗвит.epf. В формі вигрузки обрати період вигрузки документів та натиснути кнопку для заповнення даних. Таблична частина форми будет заповнена документами за обранний період, після чого натиснути кнопку «Вигрузити в Арт-Звіт». Детальна інструкція за посиланням. Завантажити утиліту можна з розділу Інсталяція - Інсталяції - Утиліта для пакетного вивантаження ПН з 1С в програму Арт-Звіт Pro

oСамостійне  доопрацювання механізму передачі/отримання документів напряму з/в 1С або іншу облікову систему за допомогою методів взаємодії з програмою Арт-Звіт Pro через Com-інтерфейс (англ. Component Object Model). Таке рішення підійде для підприємств малого і середнього бізнесу, що передбачають штатну одиницю 1С-програміста. Детальний опис методів  взаємодії з програмою Арт-Звіт Pro через Com-інтерфейс наведений у розділі Інсталяція - Інсталяції за посиланням.

oКомерційний продукт - спеціальний додаток у вигляді зовнішньої обробки для 1С версії 8.2-8.3 (типової або доопрацьованої конфігурації), розроблений компанією «OneSync». Дана зовнішня обробка дозволяє бачити статуси документів та передавати/отримувати документи кількома кліками миші без використання проміжних файлів XML, що в свою чергу економить час та дозволяє бачити стан вихідних документів (дата та час отримання контролюючим органом та результат обробки). Для вхідних документів – бачити, чи вони вже створені в базі 1С. Зовнішня обробка  «OneSync» працює також на 1Сх64 та в термінальній версії Арт-Звіт Pro.