8.15 Моніторинг реєстрації ПН/РК

Navigation:  Головний зміст > 8 Робота зі звітами, податковими та акцизними накладними >

8.15 Моніторинг реєстрації ПН/РК

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

З огляду на розроб­лені ДПСУ критерії ризиковості платника/операцій та подальшого блокування ПН/РК в програмі було додано колонку «Моніторинг», в цій колонці за допомогою умовних позначень можна відстежувати податкові накладні/розрахунки коригувань (далі ПН/РК), реєстрація яких була призупинена. У разі відсутності даної колонки користувач може додати її самостійно з атрибутів списку звітів.

Умовні позначки: Для ПН/РК, реєстрація яких призупинена, використовується жовта позначка [8-12_img62] , самі ПН/РК у списку відображаються жовтим кольором за результатами одержання квитанції №1 з рішенням ДПСУ щодо призупинення реєстрації (Рис. 8.15.1):

8-12_img63

Рис. 8.15.1.  Відображення в списку ПН/РК, реєстрація яких призупинена

 

Після розгляду комісією ДПСУ документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації таких ПН/РК, одержання квитанції №2 та Рішення комісії ДПСУ про реєстрацію ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, позначки для таких ПН/РК змінюються на зелену [8-12_img64] для зареєстрованих та червону [8-12_img65] для тих, по яким відмовлено в реєстрації (Рис. 8.15.2). Відповідно в списку такі ПН/РК відображаються або зеленим або червоним кольором.

8-12_img66

Рис. 8.15.2. Відображення в списку ПН/РК, по яких прийнято рішення комісії ДПС про реєстрацію або відмову у реєстрації

 

Відповідні зміни стану податкових накладних або розрахунків коригувань були внесені до налаштувань фільтрації по списку. До фільтру додано відповідний блок «Моніторинг» та відповідні стани, по яким користувач може відфільтрувати ПН/РК, які були заблоковані або були зареєстровані після блокування, та яким було відмовлено в реєстрації, в будь-яких комбінаціях (Рис. 8.15.3).

8-12_img67

Рис.  8.15.3. Моніторинг у налаштуваннях фільтру