6.5.1 Налаштування MS SQL-серверу

Navigation:  Головний зміст > 6 Конфігурація програми з альтернативною базою даних > 6.5 Налаштування SQL-серверів >

6.5.1 Налаштування MS SQL-серверу

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Залежно від версії SQL сервера, а також спеціальних технічних вимог, що диктуються імплементацією даного програмного продукту, виконується його налаштування.

Програма Арт-Звіт Pro не висуває додаткових вимог до реалізації сервера SQL, тому даний продукт налаштовується під конкретні потреби кінцевих користувачів, згідно з рекомендаціями компанії Microsoft, принципів ITIL, ІТ-стандартів конкретного підприємства і т.д. Сам програмний сервер SQL може бути встановлений як на окремий фізичний сервер, так і на віртуальний. База даних може зберігатися як на окремому фізичному сервері, так і в SAN або в Cloud-сховищі. Можуть бути задіяні ті чи інші механізми забезпечення відмовостійкості, або система може працювати без них. Кінцева реалізація сервера SQL повністю залежить від кінцевого завдання.

Резервування SQL бази даних не виконується засобами Арт-Звіт Pro. Настійно рекомендується виконувати резервне копіювання бази даних засобами SQL.

1-7_img2

За консультаціями з приводу імплементації сервера SQL можете звернутися до партнерів компанії Microsoft: https://www.microsoft.com/uk-ua/solution-providers/search