5.3.6 Завершення реєстрації підприємства у програмі

Navigation:  Головний зміст > 5 Встановлення, запуск та налаштування програми > 5.3 Реєстрація підприємства при першому запуску програми >

5.3.6 Завершення реєстрації підприємства у програмі

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Після успішного завершення створення реєстраційного запису про підприємство, відображається інформаційне вікно (Рис. 5.3.6.1), в якому буде запропоновано створити Заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів ДПСУ та Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису для реєстрації сертифікату бухгалтера/іншого працівника для підписання звітності в ДПСУ.

1-7_img175

Рис. 5.3.6.1. Вікно завершення створення підприємства в системі

Для того, щоб перейти до створення заяви, необхідно встановити мітку у полі Створити Заяву до договору про визнання електронних документів (1, Рис. 5.3.6.1) і натиснути на кнопку [Готово] (2, Рис. 5.3.6.1).

При натисканні на кнопку [Готово] відображається вікно Підприємства (Рис. 5.3.6.2), яке призначене для створення/перегляду/редагування або видалення інформації про підприємство (детальніше див. п. 5.5).

1-7_img176

Рис. 5.3.6.2.  Вікно Підприємства

У вікні Підприємства натисніть кнопку [Закрити] для його закриття.

Створення підприємства за допомогою майстра буде завершено, а також відкриється форма створення Заяви про приєднання (розділ 5.4).