5.3.6 Завершення реєстрації підприємства у програмі

Navigation:  Головний зміст > 5 Встановлення, запуск та налаштування програми > 5.3 Реєстрація підприємства при першому запуску програми >

5.3.6 Завершення реєстрації підприємства у програмі

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Після успішного завершення створення реєстраційного запису про підприємство, відображається інформаційне вікно (Рис. 5.3.6.1), в якому буде запропоновано створити звіт Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису для реєстрації сертифікату бухгалтера/іншого працівника для підписання звітності в ДПСУ.

1-7_img175

Рис. 5.3.6.1. Вікно завершення створення підприємства в системі

1-7_img1

Зерніть увагу! Звітну форму “Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів” з 01.09.2020 року відмінено, порядок реєстрації нових електронних ключів в ДПС України наведено в пункті 5.4.

 

 

При натисканні на кнопку [Готово] відображається вікно Підприємства (Рис. 5.3.6.2), яке призначене для створення/перегляду/редагування або видалення інформації про підприємство (детальніше див. п. 5.5).

1-7_img176

Рис. 5.3.6.2.  Вікно Підприємства

У вікні Підприємства натисніть кнопку [Закрити] для його закриття.

Створення підприємства за допомогою майстра буде завершено, порядок реєстрації нових електронних ключів в ДПС України наведено в пункті 5.4.