15.2.2 Опис вкладки «Звіти» при налаштуванні параметрів програми

Navigation:  Головний зміст > 15 Додаткові налаштування програми > 15.2 Налаштування параметрів програми >

15.2.2 Опис вкладки «Звіти» при налаштуванні параметрів програми

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Вкладка Звіти призначена для налаштування параметрів, що відносяться до роботи зі звітами (Рис. 15.2.2.1).

У блоці Робота зі звітами відображаються наступні параметри для налаштування:

-Автоматично розраховувати значення полів звіту під час редагування, відсутність відмітки на якому призводить до відключення автоматичного розрахунку значень полів при редагуванні звітів. Зауважте, що відключити або включити автоматичний розрахунок полів можна для кожного звіту окремо, під час його безпосереднього редагування.

-Прокреслювати незаповнені поля для звітних сум на звітах, за допомогою якого регулюється необхідність відображати під час редагування звітів, попереднього перегляду та друку відмітки «-» у тих полях звіту, що призначенні для внесення звітних сум та не заповнені. Включені для відображення відмітки «-» лише відображаються на формах звітів. До вихідного файлу звіту, що передається у електронному вигляді до контролюючого органу, такі відмітки не записуються, згідно форматів електронної звітності.
-Розкривати форму редагування звіту на весь екран при створенні нового звіту, при встановленні якого під час виконання операцій створення або копіювання звіту, форма редагування створенного звіту кожного разу буде автоматично відкриватися на весь екран для зручності його редагування.
-Проводити камеральну перевірку звіту при збережені, при встановленні якого програма автоматично буде проводити камеральну перевірку звітів при їх збережені.

-Виконувати звірку даних контрагента при камеральній перевірці ПН/РК з реєстром платників ПДВ

-Табличний режим відображення звіту, при встановленні якого звіти відображаються у вигляді таблиці.

-Для дати формування звіту з ЄСВ встановлювати дату імпорту

-Відображати підписи під кнопками панелей інструментів

-Відображати підказки в звітах

-Автоматичне закріплення вікна повідомлень

13-17_img69

Рис. 15.2.2.1. Параметри програми. Вкладка Звіти

Якщо встановити мітки у певні поля блоку Відображати при старті, то при запуску Програми в робочій області будуть відображатися відповідні вкладки.

У блоці Виділяти кольором результат прийому звітів можна налаштувати кольори, якими будуть підсвічуватись звіти в залежності від результату їх прийому контролюючим органом.