15.2.1 Опис вкладки «Загальне» при налаштуванні параметрів програми

Navigation:  Головний зміст > 15 Додаткові налаштування програми > 15.2 Налаштування параметрів програми >

15.2.1 Опис вкладки «Загальне» при налаштуванні параметрів програми

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

13-17_img67

Рис. 15.2.1.1. Параметри програми. Вкладка Загальне

 

В розділі «База даних» є можливість вибору бази даних для роботи ПЗ Арт-Звіт Pro, за замовчуванням встановлено SQLite. Для зміни каталогу розташування бази SQLite натисніть кнопку навпроти поля «Шлях до файлу БД» та виберіть новий каталог де буде розміщено файли бази даних програми.

При необхідності отримувати повідомлення про наближення дати закінчення строку дії сертифіката, необхідно на вкладці Загальне вікна Параметри програми встановити мітку в полі Попереджати про наближення дати закінчення строку дії сертифіката… та вказати кількість днів, за які Програма почне повідомляти про наближення такої дати. Повідомлення про наближення відповідної дати програма буде видавати автоматично при кожному запуску, доки даний параметр не буде відключено або не вийде строк дії відповідного сертифіката.

Встановлення мітки у полі Попереджати про наближення дати закінчення річного строку використання сертифіката… разом із введенням кількості днів, за які програма має розпочати відображення повідомлень, призведе до відображення під час запуску програми нагадувань про наближення дати закінчення річного строку використання сертифіката з попередженням про необхідність продовження строку дії сертифіката на наступний рік.

Якщо бажано отримувати повідомлення про наближення дати закінчення строку дії ліцензії, необхідно на вкладці Загальне встановити мітку в полі Попереджати про наближення дати закінчення строку дії ліцензії… та вказати кількість днів, за які програма почне повідомляти про наближення такої дати. Повідомлення про наближення відповідної дати програма буде видавати автоматично, при кожному запуску, доки даний параметр не буде відключено або не вийде строк дії відповідної ліцензії.

Якщо встановити мітку у полі Автоматичне закріплення вікна повідомлень на вкладці Загальне, то вікно повідомлень у головному вікні Програми буде закріплено автоматично.

В програмі можна змінити відображення панелей інструментів. Зокрема, можна включити/відключити підписи під кнопками на панелях інструментів. Для цього потрібно встановити або зняти мітку в полі Відображати підписи під кнопками панелей інструментів відповідно на вкладці Загальне.

Для забезпечення збереження даних встановіть мітку у полі Створювати резервну копію при закритті програми на вкладці Загальне. Після встановлення відмітки можна обрати сховище, де буде розміщено резервну копію, а також вказати максимальну кількість можливих резервних копій.

В полі Сховище сертифікатів на вкладці Загальне вказується шлях до локального сховища сертифікатів на комп’ютері. Якщо при встановленні програми сертифікати було скопійовано у відмінний від встановленого за замовчуванням каталог, необхідно змінити даний параметр та вказати коректний шлях до сховища сертифікатів.

13-17_img68

Використання програми без зазначення коректного шляху до сховища сертифікатів неможливе!

Якщо встановити мітку у полі Ставити мітку часу під час підписання на вкладці Загальне, то під час підписання автоматично буде вказуватися час підпису.

У групі Архів PDF-документів можна налаштувати місце збереження експортованих pdf-документів, із зазначенням того, з якою саме інформацією  слід  зберігати файли.