Додаток Д. Автоматичне заповнення звіту J/F0210401 на основі показників системи моніторингу рівнемірів і витратомірів (SIUR)

Navigation:  Додатки >

Додаток Д. Автоматичне заповнення звіту J/F0210401 на основі показників системи моніторингу рівнемірів і витратомірів (SIUR)

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Для автоматичного заповнення звіту J/F0210401 на основі показників системи моніторингу рівнемірів і витратомірів (SIUR) необхідно у вікні «Створення звіту» обрати звіт з чаркодом J/F0210401 (Рис. 1, пункт 1) та встановити відмітку в полі «SIUR»(Рис. Д. 1, пункт 2)

18-20_img42

Рис. Д.1 Створення звіту на основі показників системи моніторингу рівнемірів і витратомірів

В поле «Адреса» необхідно ввести адресу сервера SIUR, в поле «Логін» та «Пароль» потрібно ввести логін та пароль виданий адміністратором системи моніторингу рівнемірів і витратомірів (SIUR).

8-12_img99

На даний момент реалізовано передачу даних системи моніторингу рівнемірів і витратомірів (SIUR) від виробника ТОВ Технотрейд. Для отримання адреси сервера SIUR та логіна необхідно звернутись до вище згаданого постачальника SIUR.

Після введення адреси сервера та логіна SIURнеобхідно натиснути кнопку «Так»

В результаті виконаних дій, програма здійснює автоматичний запит на сервер SIUR, який передає дані для автоматичного заповнення звіту (Рис. Д.2)

18-20_img43

Рис. Д.2. Приклад заповненого звіту даними отриманими від системи моніторингу рівнемірів і витратомірів (SIUR)