8.8 Видалення документу

Navigation:  Головний зміст > 8 Робота зі звітами, податковими та акцизними накладними >

8.8 Видалення документу

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Для попереднього видалення документа необхідно виділити запис у переліку та обрати пункт головного меню Файл → В корзину або скористатись пунктом контекстного меню В корзину. Також видалити документ можна, натиснувши кнопку [8-12_img23] або натиснути клавішу «Delete».

8-12_img24

Рис. 8.8.1. Повідомлення про попереднє видалення документа

Для підтвердження виконання дії потрібно натиснути кнопку [Так], після чого документ буде переміщено в корзину. При натисканні кнопки [Ні] операцію попереднього видалення документа буде скасовано.

Для перегляду переміщених у корзину записів слід натиснути кнопку [8-12_img25] (Рис. 8.8.2), яка відображається у правому верхньому куті форми перегляду переліку звітів (податкових накладних).

8-12_img26

Рис. 8.8.2.  Відображення кнопки [Корзина]

В результаті, в головному вікні відображається форма перегляду таблиці з попередньо видаленими записами (Рис. 8.8.3).

8-12_img27

Рис. 8.8.3. Перелік попередньо видалених документів

Для видалення документа необхідно виділити запис у переліку та обрати пункт головного меню Файл → Видалити або скористатись пунктом контекстного меню Видалити, чи натиснути кнопку [8-12_img28].

8-12_img29

Рис. 8.8.4. Повідомлення про видалення документу

Для підтвердження виконання дії потрібно натиснути кнопку [Так], після чого документ буде видалено з програми. При натисканні кнопки [Ні] операцію видалення документу буде скасовано.

Для відновлення попередньо видаленого документа необхідно виділити запис у переліку корзини та обрати з контекстного меню Відновити з корзини.