8.21 Експорт звітів

Navigation:  Головний зміст > 8 Робота зі звітами, податковими та акцизними накладними >

8.21 Експорт звітів

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

В програмі реалізовано можливість експортувати створені звіти у файли наступних форматів:

формату «*.xml» (або формату файлів персоніфікації для звітів ПФУ);

формату для відправки (для підписаних звітів);

формату «*.xls»;

формату «*.pdf».

Для експорту звіту потрібно обрати його у списку звітів та викликати з головного меню пункт Файл → Експорт → <Назва операції> або викликати операцію за допомогою кнопки [8-12_img114] головного меню.

Для експорту звіту у форматі «*.xml» потрібно відкрити звіт для редагування та обрати пункт головного меню Файл → Експорт → Експорт непідписаного звіту.

В результаті відображається вікно вибору каталогу для експорту (Рис. 8.21.1). Після вибору каталогу та натиснення кнопки [ОК], програма збереже за вказаним шляхом файл «*.xml» з назвою відповідно до правил формування назв електронних звітів, регламентовані контролюючим органом для якого призначено звіт.

 

8-12_img115

Рис. 8.21.1. Вибір каталогу для експорту звіту

Якщо звіт, що експортується, є звітом персоніфікації (ПФУ), – система збереже звіт до файлу формату персоніфікації замість файлу формату «*.xml». У випадку експорту такого звіту до формату «*.xls» буде збережено не увесь звіт, а лише поточну сторінку, що редагується. Експортований у файл звіт можна використати для обробки іншими програмними засобами, які також призначені для підготовки або відправки звітів до контролюючих органів, або обробити його власним програмним забезпеченням.

Звіт, який було експортовано у формат для відправки, готовий для передачі до контролюючих органів та може бути відправлений за допомогою програмного забезпечення для роботи з електронною поштою замість відправки одразу з даної програми.