8.10 Створення копії документу

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Головний зміст > 8 Робота зі звітами, податковими та акцизними накладними >

8.10 Створення копії документу

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

При необхідності можна скопіювати існуючий у переліку документ, створивши його повну копію разом зі звітними даними. Для цього необхідно обрати пункт контекстного меню Копіювати звіт або пункт головного меню Файл → Копіювати звіт. При копіюванні звітів створюється копія лише одного звіту за раз, тобто лише поточного обраного у переліку звіту, а не усіх відмічених звітів. Для ПН/РК реалізовано механізм масового копіювання (необхідно обрати бажану кількість ПН або РК для одного підприємства, одночасне масове копіювання ПН та РК -  неможливе).

У вікні параметрів копіювання звіту (Рис. 8.10.1) система автоматично відображає підприємство, для якого буде створена копія звіту, звітний період, за який буде подаватись така копія (за замовчуванням – такий самий період, як і для звіту, з якого створюється копія); стан звіту, у якому необхідно створити копію (доступне лише для звітів ДПСУ); ДПСУ, до якої подається копія. У переліку підприємств можна обрати інше підприємство, якщо звіт з однаковими даними подається для різних підприємств. Звітний період копії звіту може бути також змінений, якщо для підприємства одні й ті ж самі звітні дані подаються у різних звітних періодах. Копію звіту можна робити тільки у періоді, в якому діє дана версія звіту. Якщо ж необхідно створити уточнюючий звіт, з виправленими даними, у полі Створити копію звіту у стані необхідно обрати потрібний стан звіту.

8-12_img41

Рис. 8.10.1. Параметри копіювання звіту

1-7_img1

Зверніть увагу! У разі створення копії до територіального органу, код та назва ДПСУ якої не співпадають з зазначеною в налаштуваннях підприємства, назва  ДПСУ в формі створення копії підсвічується жовтим кольором

 

При виборі ДПСУ, до якої подається звіт, відмінної від основної ДПСУ (яка встановлена в налаштуваннях програми), програма автоматично згенерує ім’я файлу копії звіту для подачі до іншої ДПСУ.

Після натискання кнопки [Створити] система перевірить наявність у сховищі такого ж самого звіту для обраного підприємства за вказаний звітний період. Якщо у сховищі буде знайдено такий самий звіт, програмою буде запропоновано створити копію звіту зі збільшенням порядкового номеру, якщо такий звіт подається до ДПСУ. При збільшені порядкового номеру документа буде автоматично збільшено також й номер виправленого документу, якщо створюється копія звіту у стані Уточнюючий та вже є інші такі звіти в такому ж стані за цей самий період.

Створена копія звіту буде автоматично відкрита для редагування.

1-7_img1

Зверніть увагу, що в верхньому лівому кутку створеному бланку звіту  відобразиться код та назва ДПСУ, до якої створено копію (Рис. 8.10.2).

 

8-12_img172

Рис. 8.10.2. Інформування про код та назву ДПСУ, до якої створено копію

Після виправлення у ній необхідних даних та збереження звіту у переліку звітів, відобразиться новий запис звіту, що відповідає створеній копії. Якщо копію звіту було створено зі збільшенням порядкового номеру, вона відобразиться з підпорядкуванням такому ж самому звіту, за такий самий звітний період, що має найменший порядковий номер документу та найменший номер виправленого документу. Тобто, у переліку звітів буде відображено рядок звіту з порядковим номером документу «1», під яким буде відображено усі інші копії даного звіту з наступними порядковими номерами (2, 3, 4...).

Зауважте, що при видаленні звіту, який має підпорядковані йому інші копії цього звіту з наступними порядковими номерами, його буде видалено разом з усіма такими копіями та квитанціями.