7.1 Призначення термінальної версії

Navigation:  Головний зміст > 7 Термінальна конфігурація програми >

7.1 Призначення термінальної версії

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Термінальна конфігурація/версія програми призначена для одночасної роботи декількох користувачів з однією базою даних. Дана версія встановлюється на термінальний сервер, на якому відкривається доступ до ресурсів програми певним користувачам. Таким чином реалізується можливість роботи багатьом користувачам з однією базою даних.

Тип бази даних може бути MS SQLite, MS SQL або PostgreSQL. У першому випадку БД входить до складу програми, не вимагає додаткових ліцензій і знаходиться на термінальному сервері. У інших випадках БД зберігається на SQL або PostgreSQL сервері, доступ до якого виконується по корпоративній мережі. Даний сервер не входить до складу програми  і ліцензується окремо.

1-7_img2

При необхідності MS SQL- або PostgreSQL-сервер може бути встановлений на той самий фізичний сервер, на якому встановлена термінальна версія програми.

 

1-7_img2

Для роботи з термінальною версією програми необхідно мати відповідний тип ліцензії, що надає доступ до даного функціоналу. Придбання ліцензії описано в п. 5.6 Он-лайн отримання ліцензії на Арт-Звіт Pro.