5.3.1 Введення загальних відомостей про підприємство

Navigation:  Головний зміст > 5 Встановлення, запуск та налаштування програми > 5.3 Реєстрація підприємства при першому запуску програми >

5.3.1 Введення загальних відомостей про підприємство

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Після першого запуску і успішної реєстрації, необхідно зареєструвати підприємство в програмі. Процес реєстрації підприємства здійснюється шляхом введення в його профіль всіх необхідних реєстраційних даних. Програма запросить всі необхідні дані за допомогою Майстра створення підприємства, який запускається автоматично при першому запуску програми (Рис. 5.3.1.1).

 

1-7_img136

Рис. 5.3.1.1. Первинне вікно Майстра створення підприємства

Майстер створення підприємства виконує налаштування програми крок за кроком, тим самим спрощуючи даний процес. Натисніть [Далі], щоб перейти до створення підприємства, або [Відміна], якщо необхідно перервати роботу майстра.

1-7_img2

Слід врахувати, що під час введення даних про підприємство, майстер запитує дані приватних ключів відповідальних осіб. Щоб додати їх у систему, необхідно попередньо вставити в комп'ютер файловий носій із приватними ключами відповідальних осіб (або печатки) і переконатися в наявності сертифікатів одного з КНЕДП: «MASTERKEY», ІДД ДПС України, «Україна».

Після натискання кнопки [Далі], в первинному вікні відкриється вікно Крок 1/4. Встановлення ключів та сертифікатів для підприємства (див. п. 5.3.2 Крок 1/4. Встановлення ключів та сертифікатів для підприємства).