5.2.1 Відомості про сертифікати

Navigation:  Головний зміст > 5 Встановлення, запуск та налаштування програми > 5.2 Запуск та первинне налаштування програми >

5.2.1 Відомості про сертифікати

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Після встановлення програми необхідно встановити сертифікати у файлове сховище. Для роботи програми необхідно, щоб у файловому сховищі сертифікатів (за замовчуванням - це каталог «C:\Certificates») були присутні наступні сертифікати:

-Центрального Засвідчувального Органу (ЦЗО);

-ЦСК;

-серверів ЦСК (TSP та OCSP);

-ІЦ СПОВ ПФУ;

-ЦОЕЗ ДПСУ;

-ЦОЕЗ ДССУ;

-ВД ФССУ;

-ЦОЕЗ Мінекономіки;

-сертифікати відповідальних осіб всіх підприємств, що будуть використовуватись в програмі.

Під час встановлення, програма інсталяції автоматично копіює у файлове сховище сертифікати ЦЗО, КНЕДП, серверів КНЕДП, ІЦ СПОВ ПФУ, ЦОЕЗ ДПСУ, ЦОЕЗ ДССУ, ЦОЕЗ Мінекономіки та ВД ФССУ.

При створені підприємства сертифікати підприємства можна скопіювати автоматично, якщо натиснути кнопку [Завантажити сертифікати] (детальніше див. п. 15.3.2) або при зчитувані електронних ключів підприємства.

Сертифікати підприємств, звітність яких буде оброблятися у програмі, повинні бути самостійно скопійовані користувачем у файлове сховище (за замовчуванням каталог «C:\Certificates»).

Для використання в програмі сертифікатів інших КНЕДП, що підтримуються програмою, необхідно помістити в сховище сертифікатів дані кореневі сертифікати КНЕДП та їх серверів (TSP та OCSP).

Після цього програма готова до роботи, її можна запускати (див. п. 5.2.2) та налаштовувати параметри роботи (див. п. 5.2.3).