15.1 Встановлення пароля захисту бази даних

Navigation:  Головний зміст > 15 Додаткові налаштування програми >

15.1 Встановлення пароля захисту бази даних

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Після запуску програми потрібно встановити пароль, який буде використовуватися для шифрування конфіденційної інформації, що зберігається у базі даних (особисті ключі, паролі доступу та інше). Для цього у вікні встановлення пароля (Рис. 15.1.1) введіть пароль та його підтвердження (для перевірки коректності вводу). Без встановлення пароля захисту, використання програмного продукту неможливе.

13-17_img64

Рис. 15.1.1. Встановлення пароля

 

Під час наступних запусків програми буде виводитись вікно введення пароля (Рис. 278), в якому потрібно буде ввести раніше встановлений пароль.

 

13-17_img65

Рис. 15.1.2. Введення пароля

При наступних запусках програми можливо відновити початковий пароль доступу, якщо його було втрачено. Для цього можна скористатись посиланням <Забули пароль?> на формі введення пароля. Після чого відображається попередження, в якому пропонується вказати новий пароль (Рис. 15.1.1) зі знищенням існуючих ключових даних програми. Після такої операції можна увійти до системи зі встановленим новим паролем.

Якщо встановлений пароль необхідно змінити на інший – можна скористатись пунктом головного меню програми Сервіс → Змінити пароль доступу. Після цього програма запропонує вказати старий пароль для перевірки коректності, новий пароль та підтвердження нового пароля (Рис. 15.1.3).

 

13-17_img66

Рис. 15.1.3. Зміна пароля