13.1 Загальні дані

Navigation:  Головний зміст > 13 Обмін з контрагентами >

13.1 Загальні дані

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Користувачі програми можуть обмінюватись між собою податковими накладними, файлами та шифрованими повідомленнями. Обмін відбувається за допомогою запитів на отримання сертифікатів та податкових накладних. Також користувачі можуть відправляти та додавати отримані сертифікати та податкові накладні у програму. Податкові накладні можна відправляти без запитів, при необхідності.

Суть процесу полягає в обміні сертифікатами між усіма тими співробітниками, які працюватимуть з податковими накладними.

Перелік дій для обміну податкової накладної:

1.Виконайте обмін сертифікатами з необхідними контрагентами, ініціювавши відправку своїх сертифікатів та відправивши запити на отримання сертифікатів від контрагентів.

2.Отримайте сертифікати та додайте їх у Програму.

3.Виконайте відправку запитів на отримання податкових накладних або відправку своїх податкових накладних.

13-17_img1

Рис. 13.1.1. Меню Обмін та кнопка [Обмін з контрагентами]

Обмін сертифікатами між контрагентами необхідно виконати для шифрування податкових накладних. Обмін податковими накладними можливий тільки після обміну сертифікатами.

Отримати повідомлення від контрагента можна декількома способами:

1.Через електронну пошту. При відправці даних електронною поштою, відповідний запит чи інформація будуть надіслані на адресу тієї поштової скриньки, яка була вказана у реєстраційних даних підприємства. Щоб перевірити наявність інформації та виконати імпорт надісланих даних, необхідно натиснути кнопку [13-17_img2] на панелі інструментів головного вікна Програми, або зачекати доки Програма автоматично перевірить електронну пошту та імпортує документ до Програми.

2.Через сервіс обміну з контрагентами. Обмін між контрагентами може здійснюватися через спеціальний сервіс. При цьому кількість надісланих повідомлень відображається як «13-17_img3» на панелі інструментів. Необхідно обрати пункт головного меню ОбмінОбмін з контрагентами або натиснути кнопку [13-17_img4] на панелі інструментів головного вікна Програми.

У вікні Обмін з контрагентами, на вкладці Повідомлення від контрагентів, відображається повний перелік отриманих повідомлень.