12.5 Імпорт квитанцій

Navigation:  Головний зміст > 12 Квитанції та інформаційні повідомлення >

12.5 Імпорт квитанцій

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Якщо квитанції отримуються не за допомогою програми, а іншими засобами, у яких є можливість зберігання таких квитанцій у зовнішніх файлах, вони можуть бути імпортовані до системи. Для цього потрібно обрати пункт головного меню Дії → Імпорт квитанцій.

До програми можна імпортувати квитанції у вигляді файлів форматів «*.kvt», «*.rpl». Квитанції у форматі «*.kvt» є необов’язковими квитанціями про отримання звіту приймальним шлюзом контролюючого органу (для квитанцій ПФУ та при децентралізованій системі обробки податкового органу). Квитанції у форматі «*.rpl» можуть містити як інформацію про отримання звіту приймальним шлюзом контролюючого органу (у випадку централізованої системи обробки ДПСУ), так і інформацію про: успішне або помилкове розшифрування звіту у контролюючому органі; успішну або помилкову обробку розшифрованого звіту районним представництвом контролюючого органу; інформацію про обидві такі події одночасно.

При імпорті квитанцій відображається вікно вибору файлів (Рис. 12.5.1).

8-12_img167

Рис. 12.5.1. Обрання каталогу для імпорту квитанцій

Після обрання необхідних для завантаження файлів та натискання кнопки [Open], обрані файли квитанцій будуть завантажені до програми.

Квитанції також можуть бути імпортовані до програми за допомогою функції «Drag’n’Drop» – «перетягуванням» файлу з квитанцією до головного вікна програми.

При завантаженні квитанції із зовнішніх файлів вони автоматично прив’язуються до тих звітів, до яких вони були надіслані. Подальша робота з такими квитанціями проходить так само, як і з квитанціями, отриманими за допомогою поштових сервісів.