10.2.1 Відправлення документа до податкової

Navigation:  Головний зміст > 10 Відправка звітів та податкових/акцизних накладних > 10.2 Відправка податкової/акцизної накладної >

10.2.1 Відправлення документа до податкової

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Податкові/акцизні накладні можна відсилати у ДПСУ та контрагентам. Для відправки документа до контролюючого органу, необхідно обрати запис податкової накладної зі станом Готовий до відправки та виконати одну з наступних дій:

-Вибрати пункт головного меню Дії → Відіслати поштою чи Дії →Відіслати через сервіс;

-Натиснути на панелі інструментів кнопку [8-12_img94] або [8-12_img95].

-Обравши з контекстного меню пункт Відіслати поштою або пункт Відіслати через сервіс.

8-12_img127

Рис. 10.2.1.1. Відсилання податкової накладної

Після відправки податкової/акцизної накладної, документ надійде до контролюючого органу у вигляді електронного листа від e-mail адреси відправника з вкладеним файлом звіту. Після відправки звіту його статус зміниться на Відправлений.

За допомогою команди Відіслати через сервіс можна відіслати звіт до контролюючих органів засобами спеціального протоколу передачі даних одразу до контролюючого органу. При цьому сервіс електронної пошти використовуватись не буде. Слідкувати за станом звіту, відправленого таким чином, можна у таблиці звітів поля Статус.

Для зручності податкову накладну можна також відправити одночасно до податкової та контрагенту. Для цього з контекстного меню необхідно обрати Відіслати → Контрагенту та до ДПСУ.