10.1 Відправка звіту

Navigation:  Головний зміст > 10 Відправка звітів та податкових/акцизних накладних >

10.1 Відправка звіту

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Після успішного підписання звіту за допомогою КЕП усіх відповідальних осіб та встановленні статусу Готовий до відправки, звіт повністю готовий для подачі контролюючому органу. Програма відправляє звіти за допомогою наступних команд:

-Відіслати поштою. Відправка звіту виконується через сервіс електронної пошти, з тієї адреси, яку було вказано при встановленні загальних параметрів підприємств програми для відповідних контролюючих органів.

-Відіслати через сервіс. Відправка звіту виконується через сервіс ДПСУ.

Для відправки звіту необхідно обрати потрібний запис з переліку та виконати одну з наступних дій:

-Вибрати пункт головного меню Дії → Відіслати поштою чи Дії → Відіслати через сервіс;

-Натиснути на панелі інструментів кнопку [8-12_img94] або [8-12_img95].

-Обравши з контекстного меню команду Відіслати поштою або команду Відіслати через сервіс.

8-12_img124

Рис. 10.1.1. Вибір команди на відсилання звіту

 

Якщо під час відправки звітів будуть виявлені помилки, вони відобразяться у панелі повідомлень. Серед таких помилок можуть бути як не задані параметри поштового зв’язку для підприємства, звіт якого обрано для відсилання, так і повідомлення про не підписаний за допомогою КЕП звіт.

Після відправки звіту він надійде до контролюючого органу у вигляді електронного листа від e-mail адреси відправника, яку було вказано у полі Email користувача (вікно Підприємства), з вкладеним файлом звіту. Файл звіту має такий самий формат, як експортований у формат для відправки. Після відправки звіту буде встановлено статус Відправлений.

Відправлений звіт може бути відправлений повторно, якщо не надійшло підтвердження про отримання звіту від контролюючого органу у вигляді квитанції.  Перед повторним відправленням з нього можна зняти підпис та відредагувати при необхідності.

За допомогою команди Відіслати через сервіс можна відіслати звіт до контролюючих органів засобами спеціального протоколу передачі даних одразу до контролюючого органу. При цьому сервіс електронної пошти використовуватись не буде. Слідкувати за станом звіту, відправленого таким чином, можна у полі Статус таблиці звітів.